MEČ
28.09.10 | 1. kolo | Albert Ramos-Vinolas | Attila Balazs | 6-3, 7-5 | Napoli Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Albert Ramos-Vinolas | Attila Balazs | |
1. servis % | 39/64 (61%) | 50/75 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/39 (74%) | 31/50 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/25 (52%) | 11/25 (44%) |
Osvojene break-lopte | 4/14 (29%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/75 (44%) | 22/64 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 75/139 (54%) | 64/139 (46%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 1 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Albert Ramos-Vinolas vs. Attila Balazs - Međusobni mečevi
05.09.19 | 3. kolo | Albert Ramos-Vinolas | Attila Balazs | 6-1, 6-3 | detalj meča | Genova Challenger | zemlja |
28.09.10 | 1. kolo | Albert Ramos-Vinolas | Attila Balazs | 6-3, 7-5 | detalj meča | Napoli Challenger | zemlja |
Albert Ramos-Vinolas form & Attila Balazs form
Albert Ramos-Vinolas - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 3-6, 7-66 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Casper Ruud | 1-6, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Joao Sousa | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Fabio Fognini | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Hugo Gaston | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 0-6, 7-63 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-2, 7-611 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 6-74, 6-72 | detalj meča | |
22.10.23 kval. | vs. Fabian Marozsan | Fabian Marozsan - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Joao Sousa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gastao Elias | 7-67, 6-4 | detalj meča |
Attila Balazs - Posljednji mečevi
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Daniil Medvedev | 1-6, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 1-6, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.05.22 1. kolo | vs. Marin Cilic | 0-6, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Mauthausen Challenger - zemlja | ||||
06.05.22 Četvrtfinale | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 0-3, - Attila Balazs - odustajanje | detalj meča | |
04.05.22 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 7-60, 3-0, Altug Celikbilek - odustajanje | detalj meča | |
03.05.22 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-2, - Attila Balazs - odustajanje | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
25.10.20 kval. | vs. Bruno Soares | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.10.20 1. kolo kval. | vs. Rajeev Ram | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.20 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Kitzbuhel - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
20.08.20 1. kolo kval. | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
07.03.20 | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Ruben Bemelmans | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
23.02.20 Polufinale | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
22.02.20 Četvrtfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.02.20 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.02.20 1. kolo | vs. Pablo Cuevas | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.02.20 kval. | vs. Gianluca Mager | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča |