Alan Kohen/Santiago Fa Rodriguez Taverna vs. Joe Cooper/Matt Seeberger

Alan Kohen/Santiago Fa Rodriguez Taverna vs. Joe Cooper/Matt Seeberger - USA F29 - usporedba

MEČ

19.09.161. koloAlan Kohen/Santiago Fa Rodriguez Taverna Joe Cooper/Matt Seeberger 6-4, 4-6, 10-8 USA USA F29 tvrda

STATISTIKE MEČA

10-8

Alan Kohen
Argentina
20.04.93, 25 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
United Kingdom
28.05.86, 32 Godina







Joe Cooper
Santiago Fa Rodriguez Taverna
Argentina
16.07.99, 19 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

USA
10.08.84, 34 Godina




Matt Seeberger
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Alan Kohen/Santiago Fa Rodriguez Taverna vs. Joe Cooper/Matt Seeberger - Međusobni mečevi

19.09.161. koloAlan Kohen/Santiago Fa Rodriguez TavernaJoe Cooper/Matt Seeberger6-4, 4-6, 10-8 detalj mečaUSA USA F29 tvrda

Alan Kohen/Santiago Fa Rodriguez Taverna - Posljednji mečevi

Argentina Argentina F2 - zemlja
21.05.18
1. kolo
vs. Victor Nunez/Genaro Alberto Olivieri7-63, 1-6, 7-10 porazdetalj meča
Argentina Argentina F1 - zemlja
14.05.18
Četvrtfinale
vs. Leonardo Aboian/Francisco Comesana6-3, 3-6, 10-5 pobjedadetalj meča
14.05.18
Polufinale
vs. Facundo Arguello/Matias Zukas3-6, 1-6 porazdetalj meča
14.05.18
1. kolo
vs. Francisco Aranguren/Santiago Bramajo6-3, 6-75, 10-5 pobjedadetalj meča
Argentina Argentina F12 - zemlja
04.12.17
1. kolo
vs. Juan Ignacio Galarza/Federico Moreno7-67, 6-77, 6-10 porazdetalj meča
Argentina Argentina F11 - zemlja
27.11.17
Polufinale
vs. Juan Ignacio Ameal/Santiago Besada6-4, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
27.11.17
1. kolo
vs. Hernan Casanova/Maximiliano Estevez6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
27.11.17
Četvrtfinale
vs. Facundo Diaz Acosta/Lorenzo Gagliardo6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Argentina Argentina F4 - zemlja
21.08.17
1. kolo
vs. Santiago Besada/Tomas Gerini6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
21.08.17
Četvrtfinale
vs. Tomas Lipovsek Puches/Gonzalo Villanueva4-6, 2-6 porazdetalj meča
Argentina Argentina F2 - zemlja
12.06.17
Četvrtfinale
vs. Andre Miele/Nicolas Santos2-6, 4-6 porazdetalj meča
12.06.17
1. kolo
vs. Geronimo Espin Busleiman/Santiago Sarudiansky6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Argentina Argentina F1 - zemlja
05.06.17
1. kolo
vs. Nicolas Alberto Arreche/Esteban Bruna4-6, 7-61, 10-12 porazdetalj meča
USA USA F29 - tvrda
19.09.16
1. kolo
vs. Joe Cooper/Matt Seeberger6-4, 4-6, 10-8 pobjedadetalj meča
19.09.16
Četvrtfinale
vs. Temur Ismailov/Markos Kalovelonis5-7, 7-5, 9-11 porazdetalj meča
USA USA F28 - tvrda
12.09.16
1. kolo
vs. Federico Nicolas Bertucci/Federico Moreno7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
12.09.16
Četvrtfinale
vs. Alexios Halebian/Luis Patino6-70, 2-6 porazdetalj meča

Joe Cooper/Matt Seeberger - Posljednji mečevi

Cameroon Cameroon F2 - tvrda
03.12.18
1. kolo
vs. Darko Bojanovic/Aziz Ouakaa1-6, 6-3, 7-10 porazdetalj meča
Cameroon Cameroon F1 - tvrda
26.11.18
1. kolo
vs. Herve Antchandie/David Chaplefeh Forchap5-7, 5-7 porazdetalj meča
Mozambique Mozambique F2 - tvrda
12.11.18
1. kolo
vs. Skyler Butts/Joseph W. Van Meter2-6, 6-70 porazdetalj meča
Mozambique Mozambique F1 - tvrda
05.11.18
1. kolo
vs. Yan Bondarevskiy/Simon Carr0-6, 3-6 porazdetalj meča
Lebanon Lebanon F2 - zemlja
01.10.18
1. kolo
vs. Maxime Mora/Mathieu Perchicot1-6, 5-7 porazdetalj meča
Lebanon Lebanon F1 - zemlja
24.09.18
1. kolo
vs. Edoardo Eremin/Luca Tomasetto6-4, 6-75, 3-10 porazdetalj meča
Uganda Uganda F4 - zemlja
21.05.18
1. kolo
vs. Darko Bojanovic/Shunsuke Wakita6-3, 6-76, 2-10 porazdetalj meča
Uganda Uganda F1 - zemlja
30.04.18
Četvrtfinale
vs. Darko Bojanovic/Shunsuke Wakita5-7, 5-7 porazdetalj meča
30.04.18
1. kolo
vs. Sergey Dorozhkin/Daniel Rabas6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Nigeria Nigeria F2 - tvrda
23.04.18
1. kolo
vs. Remi Boutillier/Alexis Klegou3-6, 3-6 porazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
04.12.17
1. kolo
vs. Jaime Pulgar-Garcia/Javier Pulgar-Garcia2-6, 2-6 porazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
27.11.17
1. kolo
vs. Riaan Du Toit/Iancu-Lustinian Ghinda6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
27.11.17
Četvrtfinale
vs. Thomas Fancutt/Calum Puttergill6-4, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
20.11.17
1. kolo
vs. Pelle Boerma/Leonard Von Hindte3-6, 7-5, 10-4 pobjedadetalj meča
20.11.17
Četvrtfinale
vs. Peter Heller/George Von Massow2-6, 4-6 porazdetalj meča
Finland Finland F4 - dvorana
13.11.17
1. kolo
vs. Alexander Igoshin/Boy Westerhof5-7, 4-6 porazdetalj meča
Italy Italy F36 - zemlja
30.10.17
1. kolo
vs. Alessandro Motti/Andrea Vavassori0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
1. kolo
vs. Constantin Bittoun Kouzmine/Alexis Canter6-72, 2-6 porazdetalj meča
Bosnia and Herzeg. Bosnia & - zemlja
29.05.17
1. kolo
vs. Milos Nikolic/Marko Osmakcic4-6, 6-2, 7-10 porazdetalj meča
Bosnia and Herzeg. Bosnia & - zemlja
22.05.17
1. kolo
vs. Stefan Micov/Gorazd Srbljak0-6, 3-6 porazdetalj meča
Nigeria Nigeria F3 - tvrda
15.05.17
1. kolo
vs. Alessandro Bega/Pedja Krstin5-7, 4-6 porazdetalj meča
Nigeria Nigeria F2 - tvrda
08.05.17
1. kolo
vs. Fabiano De Paula/Fernando Romboli4-6, 6-73 porazdetalj meča
United Kingdom Great Britain - dvorana
13.02.17
1. kolo
vs. Sebastien Boltz/Yanais Laurent1-6, 3-6 porazdetalj meča
United Kingdom Great Britain - dvorana
06.02.17
1. kolo
vs. Florian Fallert/Tobias Simon1-6, 4-6 porazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
14.11.16
Polufinale
vs. Alexander Merino/Christoph Negritu4-6, 3-6 porazdetalj meča
14.11.16
1. kolo
vs. Refiloe Molaoa/Rayne Roselt6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
14.11.16
Četvrtfinale
vs. Dekel Bar/Francesco Vilardo6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
JAR South Africa - tvrda
07.11.16
1. kolo
vs. Alexander Merino/Christoph Negritu6-4, 4-6, 7-10 porazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
31.10.16
1. kolo
vs. Tyler Hochwalt/Collin Johns6-4, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
31.10.16
Četvrtfinale
vs. Alessandro Bega/Luca Margaroli4-6, 5-7 porazdetalj meča
<