INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alan Kohen vs. Ryota Tanuma - Međusobni mečevi
18.08.14 | 1. kolo | Alan Kohen | Ryota Tanuma | 6-0, 6-2 | detalj meča | Ecuador F3 | zemlja |
Alan Kohen form & Ryota Tanuma form
Alan Kohen - Posljednji mečevi
M15 Cordoba - zemlja | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 0-5, - Alan Kohen - odustajanje | detalj meča | |
M15 Vero - zemlja | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Liam Draxl | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Marco De Rossi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Medellin - zemlja | ||||
17.09.21 Četvrtfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
16.09.21 2. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.09.21 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 0-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ibague - zemlja | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.21 1. kolo | vs. Nicolas Nino Mendoza | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Weston - zemlja | ||||
01.07.21 kval. | vs. Cooper Williams | 2-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
01.07.21 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
08.06.21 kval. | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 2-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Jackson Ross | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
01.06.21 2. kolo kval. | vs. Samuel Dickson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Kyle Seelig | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pensacola - zemlja | ||||
18.05.21 kval. | vs. Nicolas Kicker | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.05.21 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
23.02.21 1. kolo kval. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-64, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
16.02.21 1. kolo kval. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Luis David Martinez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Shane Monroe | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Julian Bradley | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Jaume Pla Malfeito | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.01.20 kval. | vs. Nicolas Alberto Arreche | 6-3, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Jose Pereira | 4-6, 6-2, 10-4 | detalj meča |
Ryota Tanuma - Posljednji mečevi
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - odustajanje | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - odustajanje | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Takasaki - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - odustajanje | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.22 kval. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Kashiwa - tvrda | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detalj meča |