MEČ
28.09.15 | 1. kolo | Akira Santillan | David Barclay | 6-2, 6-3 | Australia F6 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Akira Santillan | David Barclay | |
1. servis % | 22/46 (48%) | 38/63 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/22 (86%) | 22/38 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/24 (67%) | 13/25 (52%) |
Osvojene break-lopte | 4/13 (31%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/63 (44%) | 11/46 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/109 (58%) | 46/109 (42%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 4 | 3 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
06.09.90, 33 Godina
11481 $
06.09.90, 33 Godina
11481 $
Akira Santillan vs. David Barclay - Međusobni mečevi
28.09.15 | 1. kolo | Akira Santillan | David Barclay | 6-2, 6-3 | detalj meča | Australia F6 | tvrda |
Akira Santillan form & David Barclay form
Akira Santillan - Posljednji mečevi
Lille Challenger - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 5-3, - Akira Santillan - odustajanje | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dan Added | 6-2, 4-6, 1-4, - Akira Santillan - odustajanje | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-74, 1-4, - Akira Santillan - odustajanje | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Bernard Tomic | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicholas David Ionel | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Sander Jong | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 7-63, 6-74, 7-64 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-72, 6-74 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Peter Gojowczyk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 4-6, 1-2, - Akira Santillan - odustajanje | detalj meča | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Krawczyk | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 6-2, 3-6, 3-5, - Akira Santillan - odustajanje | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Yanaki Milev | 2-6, 6-1, 6-3 | detalj meča |
David Barclay - Posljednji mečevi
M25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Corban Crowther | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Fry | 6-0, 5-0, Daniel Fry - odustajanje | detalj meča | |
M15 Caloundra - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Sam Ryan Ziegann | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Caloundra - tvrda | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Tai Sach | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Canberra - zemlja | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Canberra - zemlja | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Shuannon Tricerri | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Jeremy Zhang | 7-63, 7-64 | detalj meča | |
M25 Bendigo - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Corey Gaal | 2-6, 0-4, - David Barclay - odustajanje | detalj meča | |
M25 Canberra - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Abhinav Mahajan | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Canberra - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Luke Sorensen | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Georgije Babic | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Adam Taylor | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Cameron Edward Smith | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M25 Geelong - trava | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Omar Fields | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-1, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Toowoomba - tvrda | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Glen Dawes | 2-6, 7-65, 8-10 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Darwin - tvrda | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Ashwin Ryan Sharma | 1-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Thomas Braithwaite | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Antun Vidak | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Gubbio - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Edward Hubner | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Spasojevic | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Sung Ha Yeon | 7-5, 6-712, 8-10 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 1-6, 0-3, - David Barclay - odustajanje | detalj meča | |
M15 Akishima - tepih | ||||
11.06.19 kval. | vs. Kenta Kurita | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Takuya Kureoka | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Guam - tvrda | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Len Schouten | 2-6, 3-6 | detalj meča |