MEČ
23.11.15 | 1. kolo | Ahmed Deedat Abdul Razak | Shonigmatjon Shofayziyev | 7-5, 3-6, 7-61 | Cambodia F1 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ahmed Deedat Abdul Razak | Shonigmatjon Shofayziyev | |
1. servis % | 80/95 (84%) | 75/109 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 58/80 (73%) | 53/75 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/15 (60%) | 18/34 (53%) |
Osvojene break-lopte | 2/10 (20%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/109 (35%) | 28/95 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 105/204 (51%) | 99/204 (49%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 5 |
Asovi | 1 | 3 |
STATISTIKE MEČA
Malaysia
18.06.95, 28 Godina
18.06.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ahmed Deedat Abdul Razak vs. Shonigmatjon Shofayziyev - Međusobni mečevi
23.11.15 | 1. kolo | Ahmed Deedat Abdul Razak | Shonigmatjon Shofayziyev | 7-5, 3-6, 7-61 | detalj meča | Cambodia F1 | tvrda |
Ahmed Deedat Abdul Razak form & Shonigmatjon Shofayziyev form
Ahmed Deedat Abdul Razak - Posljednji mečevi
Thailand F9 - tvrda | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Ray Ho | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Malaysia F3 - tvrda | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Thomas Hann | 1-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
17.07.18 2. kolo | vs. Lucas Vuradin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Malaysia F2 - tvrda | ||||
10.07.18 2. kolo | vs. Gabriel Petit | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.07.18 1. kolo | vs. Syed Mohd Agil Syed Naguib | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Malaysia F1 - tvrda | ||||
04.07.18 2. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.18 1. kolo | vs. Isaac Stoute | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Singapore F1 - tvrda | ||||
14.05.18 1. kolo | vs. Lucas Vuradin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Malaysia F3 - tvrda | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Aoran Wang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Malaysia F2 - tvrda | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Tyler Lu | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Malaysia F1 - tvrda | ||||
18.10.17 1. kolo | vs. Evan Song | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Sri Lanka - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Robert Leck | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Sri Lanka - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Lakshit Sood | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Thailand F2 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Linh Giang Trinh | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Palaphoom Kovapitukted | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Singapore F3 - tvrda | ||||
05.06.17 kval. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Sherwin Foo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F4 - zemlja | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Linus Frost | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Indonesia F4 - tvrda | ||||
29.03.17 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-3, 4-6, - Ahmed Deedat Abdul Razak - odustajanje | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Jessy Kalambay | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Vivek Gautam | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Shaheed Alam | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Indonesia F3 - tvrda | ||||
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 5-7, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Indonesia F2 - tvrda | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Arief Rahman | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.02.17 2. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Vietnam F8 - tvrda | ||||
24.10.16 2. kolo kval. | vs. Aoran Wang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Vietnam F7 - tvrda | ||||
16.10.16 1. kolo | vs. Masato Shiga | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Vietnam F6 - tvrda | ||||
27.09.16 2. kolo | vs. Chan-Yeong Oh | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.09.16 1. kolo | vs. Ren Nakamura | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Shonigmatjon Shofayziyev - Posljednji mečevi
M15 Bukhara - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Timur Sottimov | 4-6, 7-5, 2-10 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Allanur Garryyev | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-77, 6-72 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
24.09.19 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrey Nelich | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-4, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 6-0, 12-10 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Andrey Golubev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Andijan - tvrda | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Olimjon Nabiev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 6-75, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
Pakistan F2 - tvrda | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
09.12.18 kval. | vs. Barkat Khan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.12.18 2. kolo kval. | vs. Hao Yuan Ng | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Igor Banicevic | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Pakistan F1 - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-2, 6-74, 6-74 | detalj meča | |
02.12.18 kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Muhammad Nauman Aftab | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Thailand F7 - tvrda | ||||
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.18 1. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 7-65, 7-65 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Bessire | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 2-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
20.08.18 kval. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 5-7 | detalj meča |