MEČ
23.08.20 | 1. kolo kval. | Adrian Oetzbach | Dawid Taczala | 6-3, 6-2 | M25 Poznan | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
30.01.02, 22 Godina
30.01.02, 22 Godina
Adrian Oetzbach vs. Dawid Taczala - Međusobni mečevi
23.08.20 | 1. kolo kval. | Adrian Oetzbach | Dawid Taczala | 6-3, 6-2 | detalj meča | M25 Poznan | zemlja |
Adrian Oetzbach form & Dawid Taczala form
Adrian Oetzbach - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alen Mujakic | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 1-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 7-61, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Joe Tyler | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Faris Zakaryia | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Mees Rottgering | 2-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Michael Agwi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Elgin Khoeblal | 1-6, 6-2, 6-77 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Dax Donders | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-76, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Romain Faucon | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Elmer Moller | 4-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
04.11.23 Finale | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
03.11.23 Polufinale | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 3-6, 7-65 | detalj meča |
Dawid Taczala - Posljednji mečevi
M25 Idanha - tvrda | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Vasco Leote Prata | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Bytom - zemlja | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Michael Agwi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Hynek Barton | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
17.05.22 kval. | vs. Krystof Zapsky | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Julian Peter | 7-64, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Max Benaim | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Wojciech Medynski | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Alessandro Procopio | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
25.10.21 kval. | vs. Alexey Dubinin | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Erko Nigula | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Eupen - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Loic Cloes | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Borys Zgola | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Lodz - zemlja | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | Tomas Lanik - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Filip Pieczonka | 6-76, 0-6 | detalj meča | |
M25 Grodzisk - zemlja | ||||
05.08.21 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.21 kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-1, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Alexander Wolfschmidt | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 2-6 | detalj meča |