MEČ
29.04.14 | 1. kolo | Adam Pavlasek | Artem Smirnov | 6-2, 6-3 | Ostrava Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Adam Pavlasek | Artem Smirnov | |
1. servis % | 30/46 (65%) | 31/54 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/30 (77%) | 19/31 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/16 (56%) | 8/23 (35%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/54 (50%) | 14/46 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/100 (59%) | 41/100 (41%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 8 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Adam Pavlasek vs. Artem Smirnov - Međusobni mečevi
29.04.14 | 1. kolo | Adam Pavlasek | Artem Smirnov | 6-2, 6-3 | detalj meča | Ostrava Challenger | zemlja |
Adam Pavlasek form & Artem Smirnov form
Adam Pavlasek - Posljednji mečevi
Oeiras 2 - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 1-2, - Adam Pavlasek - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Kuan-Yi Lee | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.02.22 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Ostrava - dvorana | ||||
26.11.21 Četvrtfinale | vs. Martin Krumich | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
25.11.21 2. kolo | vs. Mark Havlicek | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.11.21 1. kolo | vs. Bozo Barun | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Sean Cuenin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.21 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Milos Karol | 3-6, 4-3, - Adam Pavlasek - odustajanje | detalj meča | |
M25 Ricany - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Grodzisk - zemlja | ||||
07.08.21 Četvrtfinale | vs. David Poljak | 6-4, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
07.08.21 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.08.21 1. kolo | vs. Gabriel Matuszewski | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, - Adam Pavlasek - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Jack Draper | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.05.21 kval. | vs. Petr Michnev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 6-3, 4-6, 14-12 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Papik | 6-2, 6-78, 10-1 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
26.04.21 kval. | vs. Oscar Otte | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Malek Jaziri | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.21 Četvrtfinale | vs. Edoardo Eremin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.04.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 7-62, 6-0 | detalj meča | |
07.04.21 1. kolo | vs. Lazar Vojinovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
30.07.20 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-3, - Adam Pavlasek - odustajanje | detalj meča | |
29.07.20 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.20 1. kolo | vs. Jiri Vesely | 6-73, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |