Adam Jones vs. Omer Yeshaya 20.05.2019

Adam Jones vs. Omer Yeshaya 20.05.2019 - M15 Heraklion - usporedba

MEČ

20.05.191. kolo kval.Adam Jones Omer Yeshaya 6-1, 6-3 Greece M15 Heraklion tvrda

STATISTIKE MEČA

6-3

Adam Jones
United Kingdom
08.05.98, 21 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
15.05.99, 20 Godina







Omer Yeshaya
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Adam Jones vs. Omer Yeshaya - Međusobni mečevi

20.05.191. kolo kval.Adam JonesOmer Yeshaya6-1, 6-3 detalj mečaGreece M15 Heraklion tvrda

Adam Jones - Posljednji mečevi

USA M25 Fort - tvrda
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Reese Stalder6-75, 5-7 porazdetalj meča
USA M25 Waco - tvrda
15.10.19
kval.
vs. Tadeas Paroulek3-6, 1-6 porazdetalj meča
14.10.19
2. kolo kval.
vs. Alexander Richards4-6, 6-3, 10-4 pobjedadetalj meča
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Adrian Andreev6-2, Adrian Andreev - odustajanjepobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Shrewsbury - dvorana
24.09.19
1. kolo
vs. Finn Murgett5-7, 4-6 porazdetalj meča
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Ying Hou6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
23.09.19
kval.
vs. Joseph Newman-Billington3-6, 6-3, 10-5 pobjedadetalj meča
Portugal M15 Sintra - tvrda
21.08.19
1. kolo
vs. Antoine Cornut-Chauvinc4-6, 2-6 porazdetalj meča
20.08.19
kval.
vs. Llewelyn Bevan6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Ewen Lumsden6-3, 4-6, 10-5 pobjedadetalj meča
Portugal M15 Sintra - tvrda
13.08.19
kval.
vs. Digvijaypratap Singh2-6, 6-76 porazdetalj meča
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Illia Stoliar6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Chiswick - tvrda
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Ewan Moore2-6, 6-2, 8-10 porazdetalj meča
Ireland M25 Dublin - tepih
31.07.19
1. kolo
vs. Gibril Diarra0-6, 5-7 porazdetalj meča
31.07.19
1. kolo
vs. Gibril Diarra0-6, 5-7 porazdetalj meča
30.07.19
kval.
vs. Dor Wertheimer7-63, 6-2 pobjedadetalj meča
30.07.19
kval.
vs. Dor Wertheimer7-63, 6-2 pobjedadetalj meča
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Jerome Deroy6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Jerome Deroy6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Edoardo Graziani3-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
21.05.19
kval.
vs. Valentin Guenther6-73, 0-6 porazdetalj meča
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Sunderland - dvorana
09.04.19
1. kolo
vs. Andres Artunedo Martinavarr3-6, 2-6 porazdetalj meča
08.04.19
kval.
vs. Mats Rosenkranz2-6, 6-77 porazdetalj meča
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Bennett6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Bolton - dvorana
01.04.19
1. kolo kval.
vs. Neil Pauffley3-6, 1-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
22.01.19
1. kolo kval.
vs. Bulat Galiev6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
22.01.19
kval.
vs. Ivan Sabanov3-6, 3-6 porazdetalj meča
Greece Greece F8 - tvrda
11.11.18
1. kolo kval.
vs. Joshua Rose5-7, 7-64, 3-6 porazdetalj meča
Greece Greece F7 - tvrda
07.11.18
1. kolo
vs. Baptiste Crepatte3-6, 3-6 porazdetalj meča

Omer Yeshaya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
03.09.19
kval.
vs. Gilad Tamar1-6, 4-6 porazdetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Hiddleson6-4, 4-6, 10-4 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Ran Amar4-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Berk Ilkel2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Llewelyn Bevan4-6, 6-1, 8-10 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Gian Marco Ortenzi2-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Adam Jones1-6, 3-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Romain Bauvy2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Joshua Luck3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alec Deckers3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Ram Kapach3-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
01.10.18
kval.
vs. Joshua Luck2-6, 0-6 porazdetalj meča
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Ron Klain3-6, 6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Tyrone Barrett6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
26.06.18
1. kolo
vs. Vullnet Tashi0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
19.06.18
1. kolo
vs. Fran Zvonimir Zgombic3-6, 6-71 porazdetalj meča
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Dan Rubin6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
18.06.18
kval.
vs. Ori Maior6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Goldner6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Duncan1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Roi Ginat3-6, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
09.05.18
1. kolo
vs. Lior Goldenberg6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar3-6, 3-6 porazdetalj meča
29.04.18
kval.
vs. Rudy Richter6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Yaron Guberman7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
23.04.18
kval.
vs. Alexis Canter3-6, 5-7 porazdetalj meča
<