MEČ
05.10.15 | 1. kolo kval. | Abduvoris Saitmukhamedov | Sharobiddin Abzalov | 7-5, 6-74, 6-2 | Kazakhstan F5 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Uzbekistan
19.08.94, 29 Godina
19.08.94, 29 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
19.02.98, 26 Godina
19.02.98, 26 Godina
Abduvoris Saitmukhamedov vs. Sharobiddin Abzalov - Međusobni mečevi
05.10.15 | 1. kolo kval. | Abduvoris Saitmukhamedov | Sharobiddin Abzalov | 7-5, 6-74, 6-2 | detalj meča | Kazakhstan F5 | zemlja |
Abduvoris Saitmukhamedov form & Sharobiddin Abzalov form
Abduvoris Saitmukhamedov - Posljednji mečevi
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Azizhon Turgunov | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Samarkand Challenger - zemlja | ||||
07.05.16 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 0-5, - Abduvoris Saitmukhamedov - odustajanje | detalj meča | |
Karshi Challenger - tvrda | ||||
30.04.16 1. kolo kval. | vs. Mikhail Ledovskikh | 1-6, - Abduvoris Saitmukhamedov - odustajanje | detalj meča | |
Kazakhstan F4 - zemlja | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Pavel Petrov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Bolat Mamyr | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
12.10.15 kval. | vs. Mark Golets | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
12.10.15 1. kolo | vs. Yahor Yatsyk | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Ibrohim Yussupov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 7-5, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
05.10.15 kval. | vs. Namazbek Diushembiev | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
05.10.15 1. kolo | vs. Yaraslav Shyla | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
13.06.15 2. kolo kval. | vs. Daniiar Duldaev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Sarvar Ikramov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.06.15 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Muhammadumar Urenbaev Muhammadumar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.06.15 kval. | vs. Azizhon Turgunov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Sanetulla Kutybaev | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F4 - zemlja | ||||
27.04.15 kval. | vs. Pavel Tsoy | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
27.04.15 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Kazakhstan F3 - zemlja | ||||
20.04.15 1. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 6-1, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
13.04.15 1. kolo kval. | vs. Batyr Sapaev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F1 - tvrda | ||||
06.04.15 1. kolo kval. | vs. Odil Akramov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Tashkent Challenger - tvrda | ||||
06.10.12 1. kolo kval. | vs. Sardor Pulatov | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Samarkand Challenger - zemlja | ||||
06.08.12 1. kolo kval. | vs. Dzmitry Zhyrmont | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
14.05.12 1. kolo kval. | vs. Odil Akramov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.05.12 2. kolo kval. | vs. Andrey Boldarev | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F1 - tvrda | ||||
16.04.12 1. kolo | vs. Evgeny Kirillov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Tashkent Challenger - tvrda | ||||
19.09.11 1. kolo kval. | vs. Sarvar Ikramov | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Karshi Challenger - tvrda | ||||
15.08.11 1. kolo kval. | vs. Sonchat Ratiwatana | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Samarkand Challenger - zemlja | ||||
08.08.11 1. kolo kval. | vs. Vadim Bulanov | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Sharobiddin Abzalov - Posljednji mečevi
M15 Shymkent - zemlja | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
13.04.21 kval. | vs. Alexander Chepik | 6-0, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 7-66, 6-71 | detalj meča | |
18.02.20 kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
11.02.20 kval. | vs. Alexander Igoshin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Chernomaz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Olimjon Nabiev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Nikita Chuev | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Akbarshokh Shukurov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
08.10.19 kval. | vs. Beibit Zhukayev | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karimov | 7-64, 3-6, 10-1 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Stepan Radus | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Samarkand Challenger - zemlja | ||||
13.05.19 kval. | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent Challenger - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
M25 Andijan - tvrda | ||||
23.04.19 kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detalj meča |