Tenis rezultati uživo, teniske statistike, tenis live

muškarci singl zemlja Spain Alicante Challenger Setovi 1 2 3 4 5
11.10.20
kval.
Malek Jaziri 2 6 6
Arthur De Greef 0 0 3
11.10.20
kval.
Inigo Cervantes 2 6 6
Oriol Roca Batalla 0 4 2
11.10.20
kval.
Liam Broady 2 7 6
Christian Lindell 0 5 2
11.10.20
kval.
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 6 6
Carlos Lopez Montagud 0 2 0
muškarci singl zemlja Spain Barcelona Challenger Setovi 1 2 3 4 5
11.10.20
Finale
Carlos Alcaraz Garfia 2 4 6 6
Damir Dzumhur 1 6 2 1
11.10.20
Polufinale
Carlos Alcaraz Garfia 2 6 7
Andrea Collarini 0 3 5
muškarci singl dvorana Germany Cologne Setovi 1 2 3 4 5
11.10.20
kval.
Henri Laaksonen 2 7 6
Daniel Masur 0 5 2
11.10.20
kval.
Oscar Otte 2 6 6 6
Marc Polmans 1 76 4 4
11.10.20
kval.
Lloyd Harris 2 2 6 6
Marcos Giron 1 6 4 2
11.10.20
kval.
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Antoine Hoang 0 1 3
muškarci singl zemlja Italy Sardinia Setovi 1 2 3 4 5
11.10.20
kval.
Jozef Kovalik 2 6 6
Andrea Arnaboldi 0 2 4
11.10.20
kval.
Federico Coria 2 6 6
Kimmer Coppejans 0 1 4
11.10.20
kval.
Sumit Nagal 2 6 6
Andrej Martin 0 4 2
11.10.20
kval.
Andrea Pellegrino 2 7 3 6
Danilo Petrovic 1 65 6 2
muškarci singl zemlja France Paris Setovi 1 2 3 4 5
11.10.20
Finale
Rafael Nadal 3 6 6 7
Novak Djokovic 0 0 2 5
muškarci singl zemlja Portugal Lisbon Challenger Setovi 1 2 3 4 5
11.10.20
kval.
Adrian Menendez-Maceiras 1 2
Dimitar Kuzmanov odustajanje 0 5
11.10.20
kval.
Guilherme Clezar 2 6 6
Orlando Luz 0 4 3
11.10.20
kval.
Sebastian Ofner 2 6 6
Tristan Lamasine 0 4 3
11.10.20
kval.
Borna Gojo 2 6 6 6
Kacper Zuk 1 1 75 3
muškarci singl tvrda Tunisia M15 Monastir Setovi 1 2 3 4 5
11.10.20
Finale
Laurynas Grigelis 2 6 6
Matias Franco Descotte 0 3 4
11.10.20
2. kolo kval.
Lukas Mugevicius 2 7 6
Sacha Modica 0 61 4
11.10.20
2. kolo kval.
Tom Schonenberg 1 w/o
Alexander Pustovit 0
11.10.20
2. kolo kval.
Tim Heger 2 6 6
Samoil Lavric 0 0 0
11.10.20
2. kolo kval.
Egill Sigurdsson 2 6 6
Skander Ben Fraj 0 3 0
11.10.20
2. kolo kval.
Jack Gibbens 2 6 6
Amaury De Beer 0 0 0
11.10.20
2. kolo kval.
Juan Ignacio Alcalde 2 6 4 10
Gabriel Roveri Sidney 1 4 6 8
11.10.20
2. kolo kval.
Daniel Michalski 2 6 6
Hugo Bron 0 2 2
11.10.20
1. kolo kval.
Oscar Weightman 2 6 6
Jason Janis 0 0 1
11.10.20
2. kolo kval.
Oscar Weightman 2 6 7
Adam Bronka 0 2 62
11.10.20
2. kolo kval.
David Quayle 2 2 7 10
Uladzislau Zhuk 1 6 5 7
11.10.20
2. kolo kval.
Lilian Breut 2 6 1 10
Liova Ajavon 1 2 6 4
11.10.20
2. kolo kval.
Louis Allen 2 6 6 10
Bastien Presuhn 1 74 4 7
11.10.20
2. kolo kval.
Thijmen Loof 2 6 7 10
George Davies 1 78 5 5
muškarci singl tvrda Portugal M15 Setubal Setovi 1 2 3 4 5
11.10.20
Finale
Sebastian Fanselow 2 6 7
Nuno Borges 0 4 63
muškarci singl tvrda Egypt M15 Sharm El Setovi 1 2 3 4 5
11.10.20
1. kolo kval.
Yann Marti 2 6 6
Leonid Sheyngezikht 0 0 3
11.10.20
1. kolo kval.
Mikhail Fufygin 2 6 6
Igor Shrolik 0 3 0
11.10.20
1. kolo kval.
Francesco Vilardo 2 6 6
Roman Nashatyrkin 0 2 4
11.10.20
1. kolo kval.
Kelsey Stevenson 2 7 6
Arvid Nordquist 0 5 4
11.10.20
1. kolo kval.
Michael Zhu 2 6 6
Zakai Stone 0 3 0
11.10.20
Finale
Martins Podzus 2 6 1 7
Nick Chappell 1 4 6 5
11.10.20
1. kolo kval.
Markos Kalovelonis 2 6 6
Sabit Suntic 0 4 2
11.10.20
1. kolo kval.
Yurii Dzhavakian 2 6 6
Egor Novikov 0 3 2
11.10.20
1. kolo kval.
Timur Kiuamov 2 7 7
Dominik Palan 0 5 63
11.10.20
1. kolo kval.
Sebastian Prechtel 2 6 6
Mohamed Aboulkassem 0 2 1
11.10.20
1. kolo kval.
Dragos Nicolae Madaras 2 6 6
Sagadat Ayap 0 2 4
11.10.20
1. kolo kval.
Cayetano March 2 6 6
Anze Arh 0 2 2
11.10.20
1. kolo kval.
Jaime Caldes 2 6 2 10
Faris Zakaryia 1 2 6 8
11.10.20
1. kolo kval.
Dominik Langmajer 2 7 6
Vasilios Caripi 0 65 2
11.10.20
1. kolo kval.
Alastair Gray 2 6 6
Omar Elkadi 0 2 4
11.10.20
1. kolo kval.
Omni Kumar 2 7 6
Guillaume Dermiens 0 63 0
11.10.20
1. kolo kval.
Simon Yitbarek 2 6 6
Reese Stalder 0 4 4
11.10.20
1. kolo kval.
Ryan Nijboer 2 6 6
Federico Luzzo 0 0 1
11.10.20
1. kolo kval.
Toby D. Boyer 2 6 6
Dostanbek Tashbulatov 0 2 1
11.10.20
1. kolo kval.
Egor Noskin 2 7 6
Benjamin Dhoe 0 61 2
11.10.20
1. kolo kval.
Nikita Kashirin 2 6 7
Ivan Denisov 0 4 5
11.10.20
1. kolo kval.
Igor Trunov 2 6 7
Sherif Makhlouf 0 3 5
11.10.20
1. kolo kval.
Alec Beckley 2 7 6
Viacheslav Bielinskyi 0 5 1
11.10.20
1. kolo kval.
Evgeny Philippov 2 6 7
Daniil Tsebrenko 0 2 5
11.10.20
1. kolo kval.
Viktor Jovic 2 6 6
Danylo Semenov 0 0 1
muškarci singl dvorana Russia St. Petersburg Setovi 1 2 3 4 5
11.10.20
kval.
Ilya Ivashka 2 7 6
Viktor Troicki 0 5 1
11.10.20
kval.
Nino Serdarusic 2 6 6 6
Nikola Milojevic 1 71 2 2
11.10.20
kval.
Pavel Kotov 2 5 7 6
Emilio Gomez 1 7 64 2
11.10.20
kval.
Jeff Wolf 2 3 7 6
Alen Avidzba 1 6 5 1
žene singl tvrda Portugal W15 Funchal Setovi 1 2 3 4 5
11.10.20
kval.
Ares Teixido Garcia 2 0 6 10
Maileen Nuudi 1 6 1 5
11.10.20
kval.
Elena Jamshidi 2 6 6
Klara Ondrejcekova 0 0 0
11.10.20
1. kolo kval.
Cosima Trinity Calinescu 2 6 6
Lola Mireille Glantz 0 3 4
11.10.20
1. kolo kval.
Alexandra Yepifanova 2 6 6
Juliette Mazzoni 0 3 2
11.10.20
kval.
Carmen Gallardo Guevara 2 6 6
Urszula Nebelska 0 1 1
11.10.20
1. kolo kval.
Cadence Brace 2 6 6
Matea Roki 0 1 1
žene singl tvrda Tunisia W15 Monastir Setovi 1 2 3 4 5
11.10.20
Finale
Ivonne Cavalle-Reimers 2 6 7
Maria Lourdes Carle 0 3 64
žene singl tvrda Egypt W15 Sharm El Setovi 1 2 3 4 5
11.10.20
Finale
Ganna Poznikhirenko 2 6 6
Sandra Samir 0 2 4
žene singl dvorana France W25 Cherbourg en Setovi 1 2 3 4 5
11.10.20
1. kolo kval.
Kathinka Von Deichmann 2 6 6
Lou Brouleau 0 3 1
11.10.20
1. kolo kval.
Kimberley Zimmermann 2 6 2 10
Maryna Zanevska 1 4 6 8
11.10.20
1. kolo kval.
Valentini Grammatikopoulou 2 7 6
Sada Nahimana 0 5 1
11.10.20
1. kolo kval.
Ana Konjuh 2 6 7
Julia Payola 0 3 5
11.10.20
1. kolo kval.
Margot Yerolymos 2 1 6 10
Emeline Dartron 1 6 3 8
11.10.20
1. kolo kval.
Jana Fett 2 6 6
Sara Cakarevic 0 3 2
11.10.20
1. kolo kval.
Mallaurie Noel 2 6 7 10
Maia Lumsden 1 72 65 8
11.10.20
1. kolo kval.
Alice Rame 2 6 6
Tena Lukas 0 4 2
11.10.20
1. kolo kval.
Lucie Wargnier 2 6 2 11
Despina Papamichail 1 4 6 9
11.10.20
1. kolo kval.
Jodie Anna Burrage 2 6 6
Daria Lopatetskaya 0 2 4
11.10.20
1. kolo kval.
Suzan Lamens 2 6 7
Francesca Jones 0 4 63
11.10.20
1. kolo kval.
Jule Niemeier 2 6 6
Alice Robbe 0 3 0
11.10.20
1. kolo kval.
Anastasia Zakharova 2 6 1 10
Marina Bassols Ribera 1 4 6 7
11.10.20
1. kolo kval.
Qinwen Zheng 2 7 6
Manon Arcangioli 0 5 3
11.10.20
1. kolo kval.
Selena Janicijevic 2 6 6
Katharina Gerlach 0 3 0
žene parovi zemlja France Paris Setovi 1 2 3 4 5
11.10.20
Finale
Timea Babos/Kristina Mladenovic 2 6 7
Alexa Guarachi/Desirae Krawczyk 0 4 5
<