Argentina Argentina F14 / muškarci singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
00:00
Polufinale
Tomas Lipovsek Puches [1]
Juan Pablo Ficovich
00:00
Polufinale
Juan Pablo Paz [3]
Ryusei Makiguchi [6]
Belarus Belarus F2 / muškarci singl / tvrda Setovi 1 2 3 4 5
10:00
Polufinale
Yaraslau Shyla
Dzmitry Zhyrmont
10:00
Polufinale
Artur Dubinski [WC]
Dane Propoggia [5]
Belgium Belgium F12 / muškarci singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
00:00
Polufinale
Germain Gigounon [1WC]
Julien Cagnina [4]
00:00
Polufinale
Jan Choinski [SE]
Omar Salman [WC]
Brazil Brazil F8 / muškarci singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
00:00
Polufinale
Andre Miele
Pedro Sakamoto [7]
Canada Canada F8 / muškarci singl / tvrda Setovi 1 2 3 4 5
00:10
2. kolo
Liam Broady [4]
Kevin Kylar [WC]
00:20
2. kolo
Philip Bester
Greg Jones
00:30
2. kolo
Luke Bambridge
Marcus Daniell
01:00
2. kolo
Frederik Nielsen
Mitchell Krueger [8]
Taipei (CHN) Chinese Taipei F1 / muškarci singl / tvrda Setovi 1 2 3 4 5
04:00
Četvrtfinale
Takuto Niki [6]
Ti Chen [2]
04:00
Četvrtfinale
Liang-Chi Huang [3]
Arata Onozawa
04:00
Četvrtfinale
Andrew Whittington [7]
Cheng-Yu Yu
04:00
Četvrtfinale
Chieh-Fu Wang [q]
Kento Takeuchi [8]
Croatia Croatia F14 / muškarci singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
13:30
Polufinale
Mike Urbanija [4]
Enzo Couacaud [2]
15:00
Polufinale
Franjo Raspudic
Peter Heller [7]
Finland Finland F3 / muškarci singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
10:00
Četvrtfinale
Juho Paukku [q]
Maxime Tabatruong
10:00
Četvrtfinale
Micke Kontinen [1]
Jeremy Jahn [8]
11:30
Četvrtfinale
Bowen Ouyang
Peter Goldsteiner
11:30
Četvrtfinale
Alexander Vasilenko [6]
Romain Arneodo [2]
Gabon Gabon F1 / muškarci singl / tvrda Setovi 1 2 3 4 5
12:00
Polufinale
Jeevan Nedunchezhiyan [1]
Arthur Surreaux [4]
12:00
Polufinale
Ruan Roelofse [3]
Sam Barry [2]
Germany Germany F13 / muškarci singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
00:00
Četvrtfinale
Bastian Trinker [1]
Evgeny Korolev [7WC]
12:30
Četvrtfinale
Florian Fallert [8]
Moritz Baumann [4]
14:30
Četvrtfinale
Kevin Krawietz [6]
Nils Langer [2]
15:00
Četvrtfinale
Sandro Ehrat [3]
Maximilian Marterer [5]
Republic of Korea Korea F11 / muškarci singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
04:00
Četvrtfinale
Seung-Jae Lee [q]
Jui-Chen Hung [4]
04:00
Četvrtfinale
Jae-Min Seol [q]
Kaichi Uchida
05:30
Četvrtfinale
Jose Statham [3]
Katsuki Nagao
05:30
Četvrtfinale
John Millman
Cheong-Eui Kim [2]
Holland Netherlands F5 / muškarci singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
11:00
Četvrtfinale
Alexander Lazov [8]
Julien Obry [4]
12:30
Četvrtfinale
Niels Lootsma
Robert Constantinovici [WC]
14:00
Četvrtfinale
Arthur De Greef [1]
Simone Vagnozzi [6]
14:00
Četvrtfinale
Constant Lestienne [5]
Alban Meuffels
Poland Poland F5 / muškarci singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
00:00
Četvrtfinale
Viktor Kostin [q]
Grzegorz Panfil [5]
13:00
Četvrtfinale
Michal Schmid [6]
Adrian Sikora [2]
13:00
Četvrtfinale
Piotr Gadomski [7]
Piotr Lomacki
14:30
Četvrtfinale
Hubert Hurkacz [WC]
Blazej Koniusz
Romania Romania F2 / muškarci singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
00:00
Četvrtfinale
Jan Satral [8]
Andrei Ciumac
00:00
Četvrtfinale
Frederico Ferreira Silva [1]
Dragos Dima
00:00
Četvrtfinale
Stefano Napolitano [3]
Pietro Rondoni [7]
Russia Russia F8 / muškarci singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
08:00
Polufinale
Philipp Davydenko [4]
Evgeny Karlovskiy [7]
08:00
Polufinale
Victor Baluda [5]
Vladimir Ivanov [3]
Serbia Serbia F10 / muškarci singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
00:00
Četvrtfinale
Ivan Bjelica
Marko Djokovic [WC]
00:00
Četvrtfinale
Miljan Zekic [8Q]
Marko Tepavac [4]
00:00
Četvrtfinale
Gleb Sakharov [3]
Danilo Petrovic [7]
00:00
Četvrtfinale
Antun Pehar [LL]
Tim Nekic
Spain Spain F23 / muškarci singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
00:00
Polufinale
Mateo Nicolas Martinez [5]
Oriol Roca Batalla [2]
Switzerland Switzerland F4 / muškarci singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
00:00
Polufinale
Andrea Basso [7]
Adrien Bossel [2]
00:00
Polufinale
Johan Nikles [WC]
Elie Rousset
Turkey Turkey F28 / muškarci singl / tvrda Setovi 1 2 3 4 5
00:00
Četvrtfinale
Yannick Jankovits [3]
Alexios Halebian
00:00
Četvrtfinale
Fedor Chervyakov
Cem Ilkel [5]
00:00
Četvrtfinale
Marat Deviatiarov [7]
Baris Erguden [4]
00:00
Četvrtfinale
Matija Pecotic [8]
Dimitar Kuzmanov [2]
USA New York / muškarci singl / tvrda Setovi 1 2 3 4 5
18:00
1. kolo
Marinko Matosevic
Roger Federer [2]
USA Winston-Salem / muškarci singl / tvrda Setovi 1 2 3 4 5
18:00
Polufinale
Lukas Rosol [7]
Yen-Hsun Lu [9]
Turkey Antalya / žene singl / tvrda Setovi 1 2 3 4 5
00:00
Četvrtfinale
Zhaoxuan Yang [3]
Antonina Lysakova
00:00
Četvrtfinale
Ipek Soylu [1]
Alona Fomina
00:00
Četvrtfinale
Ayla Aksu [WC]
Janina Toljan [2]
00:00
Četvrtfinale
Olga Fridman [q]
Clothilde De Bernardi [4]
Germany Braunschweig / žene singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
00:00
Četvrtfinale
Charlotte Klasen [q]
Pernilla Mendesova
11:00
Četvrtfinale
Petra Krejsova
Conny Perrin [4]
11:00
Četvrtfinale
Antonia Lottner [q]
Polina Leykina [6]
12:30
Četvrtfinale
Magdalena Frech [q]
Olga Saez Larra [8]
Romania Bucharest / žene singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
00:00
Četvrtfinale
Cristina-Madalina Stancu
Oana Georgeta Simion
00:00
Četvrtfinale
Irina Maria Bara [1]
Simona Ionescu [q]
00:00
Četvrtfinale
Giorgia Pinto
Gabriela Duca [q]
00:00
Četvrtfinale
Gabriela Talaba
Raluca Elena Platon [3]
Italy Duino Aurisina / žene singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
00:00
Polufinale
Vanda Lukacs [3]
Iva Primorac
00:00
Polufinale
Bianca Turati [WC]
Barbara Haas [4]
Holland Oldenzaal / žene singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
11:00
Četvrtfinale
Diana Sumova [3]
Yana Morderger [q]
11:00
Četvrtfinale
Mandy Wagemaker [7]
Alina Silich
12:30
Četvrtfinale
Steffi Distelmans
Tayisiya Morderger [2]
12:30
Četvrtfinale
Janneke Wikkerink [q]
Melanie Stokke
Mexico Rosarito / žene singl / tvrda Setovi 1 2 3 4 5
00:00
Četvrtfinale
Marcela Zacarias [3]
Ayaka Okuno [5]
Egypt Sharm El Sheikh / žene singl / tvrda Setovi 1 2 3 4 5
00:00
Četvrtfinale
Maria Joao Koehler [3]
Abbie Myers [SE]
00:00
Četvrtfinale
Elena-Teodora Cadar [1]
Ola Abou Zekry [8]
00:00
Četvrtfinale
Pauline Payet [7]
Claudia Williams
00:00
Četvrtfinale
Yixuan Li [LL]
Maria Martinez Martinez [WC]
Russia St.Petersburg / žene singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
08:30
Polufinale
Vitalia Diatchenko [1]
Ema Mikulcic [5]
10:30
Polufinale
Pemra Ozgen [3]
Valentyna Ivakhnenko [6]
USA New York / žene singl / tvrda Setovi 1 2 3 4 5
01:00
kval.
Ashleigh Barty
Melanie Oudin
18:00
1. kolo
Serena Williams [1]
Taylor Townsend
Croatia Vinkovci / žene singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
12:00
Četvrtfinale
Anna Maria Heil
Gabriela Pantuckova [7]
12:00
Četvrtfinale
Adrijana Lekaj [3]
Lilla Barzo [q]
13:30
Četvrtfinale
Polona Rebersak [8]
Katarina Stresnakova [q]
13:30
Četvrtfinale
Dejana Radanovic
Iva Mekovec [2]
Belgium Wanfercee Baulet / žene singl / zemlja Setovi 1 2 3 4 5
00:00
Četvrtfinale
Tatiana Bua
Dalila Jakupovic [3]
00:00
Četvrtfinale
Hilda Melander
Deniz Khazaniuk
USA Winston-Salem / muškarci parovi / tvrda Setovi 1 2 3 4 5
18:00
Polufinale
Florin Mergea/Joao Sousa [ALT]
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah
USA New Haven / žene parovi / tvrda Setovi 1 2 3 4 5
20:00
Polufinale
Darija Jurak/Megan Moulton-Levy
Andreja Klepac/Silvia Soler-Espinosa